BKM Express Yenilendi!

0
15

Beraberinde getirdiği birçok avantajla birlikte, son zamanların en iyi ödeme seçeneklerinden biri olan BKM Express, kısacası dijitl cüzdanınız artık yenilendi. Mobil uyumlu hale gelen siteye buradan ulaşabilirsiniz.

BKM Express nedir?

BKM Express, bankalar ve e-ticaret dünyasının önde gelen firmalarıyla birlikte geliştirilen, hızlı, kolay ve güvenli bir ödeme sistemidir. Kredi kartı bilgilerinizi internette paylaşmadığından, son zamanların en güvenli ödeme şekillerinden biridir. Sunduğu mobil uygulamalarla birlikte, internet üzerinden alışveriş yapmanızın yanı sıra, para transferi yapmanıza da olanak tanır. Uygulamanın iOS versiyonu için buraya, Android versiyonu için buraya tıklayabilirsiniz.

Ücretsiz üyeliğiyle kolayca kullanabilir ve BKM Express‘e tanıttığınız kartları her işlemde bilgi girmeden kullanabilirsiniz. Kart numaranızın tamamı uygulamaya girilmediğinden üst seviye güvenlikle korunur.

Nakit ödemelerinizle yapabileceğiniz her şeyi ve daha fazlasını size sunan BKM Express’in mobil uygulamalarını da edinmediyseniz, ödeme kolaylıklarından faydalanabilmek için uygulamaları hemen edinmenizi tavsiye ederiz.

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER