PopCorn Time İle Ücretsiz Film İzle

0
101

İnternet üzerinden film, dizi ve belgesel gibi içerikleri yasal olarak izlememize imkân tanıyan Netflix gibi yasal servisler dışında bir dePopCorn Time gibi yasa dışı seçenekler bulunuyor. PopCorn Time‘ın daha önce masaüstü versiyonundan farklı olarak içerikleri tarayıcı üzerinden izlemenize olanak tanıyan PopCorn Time Online yayına girmiş ancak kısa süre sonra yayından kaldırılmıştı.

16-02/03/popcorn-time-online-geri-dondu-2.jpg

Her yerden film ve dizi izleme olanağı

PopCorn Time blog’unda bir açıklama yapan geliştici ekibi, PopCorn Time Online‘ın tekrar yayına girdiğini duyurdu. Yapılan açıklamada “Orijinal PopCorn Time uygulamasının web sürümü olan PopCorn Time Online, masaüstü uygulamasındaki sevdiğiniz tüm özelliklere direkt olarak tarayıcınız üzerinden ulaşma imkanı sunuyor” sözlerine yer verildi.

16-02/03/popcorn-time-online-geri-dondu-3.jpg

PopCorn Time Online direkt olarak tarayıcılar üzerinden çalışabildiği içinPopCorn Time‘ın uygulamasını indirip kurmanıza gerek kalmıyor. Bu sayede bilgisayarınızdan, tabletinizden veya akıllı telefonunuzdan serivse ulaşabiliyorsunuz. Ancak bu noktada PopCorn Time‘ın tamamen yasa dışı olduğunu hatırlatmakta fayda var. Eğer internetten yasal olarak film veya dizi izlemek istiyorsanız Netflix gibi servislere yönelmeniz gerekiyor.

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER