LG G5 Ne Zaman Çıkacak ?

0
10

LG, G serisi ile yüksek kalite ve teknolojiye sahip akıllı telefonlar piyasaya sürüyor. Geçtiğimiz sene G4 ile bunu devam ettirmiş olan şirket, beklentileri tam olarak karşılayamamış olsa da, LG G5 ile bunu telafi edeceğe benziyor.

LG G5 ne zaman tanıtılacak?

Şimdiye kadar resmî olarak çok fazla bilgi verilmemiş olsa da, 21 Şubat’ta gerçekleşecek olan MWC 2016’da LG G5’edair tüm detaylar kesinlik kazanacak.

Dünyanın en büyük mobil cihaz tanıtım fuarı olan MWC 2016’da duyurulacak olanLG G5’in nasıl özelliklere sahip olacağı şimdilik sadece söylentilerden ibaret.

Gizemli ve yüksek teknolojiye sahip donanıma sahip olması beklenentelefonun arkasında çift kamerabulundurması, bataryasının çıkarılabilmesi ve metal tasarıma sahip olması bekleniyor.

LG G5’ten beklentiler gerçekten çok yüksek. Hatta bazı söylentiler, LG’nin yeni amiral gemisinin direkt olarak Samsung S7’ye çok büyük bir rekabet oluşturacağına dair.Samsung S7 ve S7 edge de MWC 2016’da, yani LG G5 ile aynı gün duyurulacak.

LG G5 özellikleri nasıl olacak?

LG G5’in kenarları hafif kıvrımlı metal tasarım, 5,5 veya 5,6 inçlik ekran (1440×2560 piksel), Qualcomm Snapdragon 820 yonga seti, 3 GB ya da 4 GB RAM, parmak izi okuyucu, arkada çiftkamera, yanlarda ses açma kapama tuşları ile gelmesi bekleniyor.

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER