Hitman Beta Testi Yayınlandı !

0
12

Square Enix bugün Hitman’in yeni fragmanını yayınlamakla kalmayıp oyunun beta testi ile ilgili detaylı bir sıkça sorulan sorular sayfasını da oyuncularla paylaştı.

Hitman’in beta testi 12 Şubat’ta PlayStation 4 için başlayacakken PC için19 Şubat’ı beklememiz gerekiyor. Henüz Xbox One hakkında bir açıklama yapılmadı. Betaya katılmak için oyunun dijital kopyasını ön sipariş ile satın almanız gerekiyor.

Full Experience, Intro Pack veya Collector’s Edition’ı ön sipariş ile satın almanız beta testine giriş hakkı kazanmanızı garantiliyor. Square Enix’in açıklamasına göre kutulu sürümü satın alanlar beta testine erişemeyecek.

Beta testine katılanların aklındaki soru işaretlerinin de birçoğu giderildi. Oyunun hikayesi hakkında pek bir bilgiye ulaşamayacaksınız. Sadece Agent 47’nin nasıl ICA’ya katıldığını ve Diana Burnwood ile ilk tanışmalarını görebileceksiniz.

Agent 47’nin yeteneklerini test etmek, oyun mekaniğini çözmek adına antrenman alanında istediğiniz kadar vakit geçirebileceksiniz. Oyunda aldığınız başarıları maalesef tam sürüme aktaramayacaksınız.

Hitman’in beta testinin kapladığı alan ise 4.7 GB olacak. Anlaşılan yapımcılar oyuna küçük bir gönderme yapmış.

Oyunu satın alıp beta testine katılmak için PlayStation Store veya Steam‘i kullanabilirsiniz.

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER