Instagram Çoklu Hesap Kullanımı

0
11

Bugüne kadar birden fazla hesap kullanmak durumunda olan Instagramkullanıcıları, her seferinde mobil cihazlarında hesaplarından çıkış yaparak tekrar hesap bilgilerini girmeleri gerekiyordu. Her seferinde fazlasıyla zaman kaybına sebep olan bu durum nihayet çözüldü. Çünkü Instagram‘ın hem iOS hem de Android uygulamasına gelen güncelleme ile artık çoklu hesap kullanımı mümkün. Peki Instagram‘da birden fazla hesap girişi nasıl yapılır?

Instagram’da Birden Fazla Hesap Kullanma

Öncelikle bu özelliği kullanabilmeniz için Instagram uygulamasının 7.15 sürümünde olması gerektiğini belirtelim. Eğer henüz güncellemeyi yapmadıysanız Google Play Store veya App Store üzerinden son sürümü kurmanız gerekiyor.

16-02/09/instagram-multiple-account.jpg

Güncelle tamamlandıktan sonra hesap eklemek için profil sayfanıza gelin ve sağ üst tarafa üç nokta şeklinde görünen “Seçenekler” bölümüne gelin. Bu bölümde en aşağıya indiğinizde “Hesap Ekle” bölümünü göreceksiniz. Bu bölümden 5 hesaba kadar farklı hesaplar kurabilirsiniz.

Hesaplar arası geçiş nasıl oluyor?

Hesap ekleme işlemi gerçekleştirdikten sonra hesaplar arası geçiş için profil sayfasının sol üstünde yer alan profil ismine tıklamanız gerekiyor. Profil ismine tıkladığınızda ekli olan diğer hesapları görebilir ve tek tuşla geçiş yapabilirsiniz.  İsterseniz sözü daha fazla uzatmayalım ve Instagram çoklu hesap kullanımı rehber videomuzla sizi baş başa bırakalım, iyi seyirler.

Kaynak : SDN

 

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER