Android’de Uygulama Kopyalayın

0
55

Günümüz dünyasında sosyal medyada yaptığınız neredeyse her şeyi başkalarının görme durumuyla karşı karşıyayız.

Adeta özel hayatın gizliliği ihlali düzeyine gelen bu durum için kullanıcılar genelde gizli bir ikinci hesap açarak çözüm bulmaya çalışıyorlar. Böyle bir durum olmasa bile bazen farklı amaçlar için bazı sosyal ağlarda birden fazla hesabımız olabiliyor.

Bu gibi durumlarda sürekli çıkış yapıp, diğer hesaba giriş yapmak süreci sıkıcı bir hal alabiliyor. Instagram‘a geçtiğimiz günlerde gelen çoklu hesap ekleyebilme özelliğinden sonra kullanıcıların ilgisini iyice çeken bu olay için çözüm Çin‘den geldi.

Hong Konglu bir geliştirici tarafından geliştirilen Parallel Space-Multi Accounts isimli uygulama aracılığı ile istediğini uygulamanın klonunu telefonunuza kurabiliyorsunuz.

Uygulama henüz Snapchat, Whatsapp ve Google uygulamalarına destek vermiyor fakat geriye kalan bütün popüler sosyal ağlar için kullanabileceği belirtiliyor.

16-02/16/parallel.JPG

Clash of Clans oyununda iki farklı hesap da açabilirsiniz

Sadece sosyal ağlar için değil, popüler oyunlar ve diğer uygulamalar için de desteği bulunan uygulama Google Play Store‘daki uygulamaların %99‘unuklonlayabiliyor.

Ayrıca uygulamanın oluşturduğu klonlar maksimum 5 MB gibi küçük bir boyuta sahip olarak cihazınızın hafızasını işgal etmiyor.

 

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER