Xperia Z5 için Android 6.0 Yolda!

0
32

Birçok firmanın üst seviye telefonları için sunmuş olduğu Android 6.0 Marshmallow güncellemesinin, Sony tarafından amiral gemileri için sunulmamış olması, birçok Xperia kullanıcısının tepkisine yol açmıştı.

Bir Sony Xperia Z3 kullanıcısının Twitter üzerinden Sony Xperia GB resmi hesabına sorduğu soru sayesinde, Xperia için Marshmallow güncelleme tarihi ortaya çıktı.

Twitter kullanıcısının “Çok uzun zamandır bekliyoruz, Xperia Z3 için Marshmallow güncellemesi ne zaman sunulacak?” sorusu için, çok gecikmeden, resmi Sony Xperia GB hesabından verilen cevap ile güncelleme tarihi de ortaya çıkmış oldu.

16-02/16/basliksiz-1.png

Sony Xperia Z5 serisi, Sony Xperia Z4 Tablet ve Sony Xperia Z3+ içinAndroid 6.0 Marshmallow güncellemesi, 7 Mart tarihinde sunulacak.

Aynı zamanda, güncellemenin sunulacağı tarih olarak belirlenen 7 Mart‘ın“kesin” çıkış tarihi olmadığını, “planlanan” çıkış tarihi olduğunu da belirtelim. Bu da demek oluyor ki, olumsuz bir durum dahilinde,güncelleme için belirtilen tarihte erteleme durumu söz konusu olabilir.

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER