Kişiye Özel 3D Kulaklık

0
13

Kullanıcısına göre ayarlanabilen, ilk 3D ses kulaklığı OSSIC X, duyabildiğiniz ses alanını tamamen artırıyor. Gelişmiş 3D ses algoritmasıkullanarak, kafa hareketlerinizi takip eden ve kulak yapınıza göre ayarlanan kulaklıklar, son derece yüksek doğrulukta ses sunabiliyor.

Müzikleri dinlerken yaşattığı tecrübe ve özellikle oyun performansı ürünün en çok övüldüğü nokta.

Kişinin kafa ve kulak yapısına göre ayarlanabildiğinden, ses tecrübesi maksimuma çıkarılıyor. Diğer kulaklıkların aksine, 360 derece ses verenOSSIC X, 8 adet birbirinden bağımsız sürücünün, kulağınıza doğru sesi vermesi şeklinde çalışıyor.

Bir nevi sanal gerçeklik gözlüklerinin, kulaklık sürümü olan OSSIC X, sesleri boşlukta x, y, z düzlemlerinde koordine ediyor ve gelişmiş 3D sesi sunuyor.

Patlamayı engelleyen mikrofon, etkileşimli ses ile birlikte oyunlarda ile düzey avantaj sağlayan kulaklık, film izlerken ev sinema sistemini kulağınıza getiriyor. Kulaklığı ilk taktığınız anda, ürün sizin anatominizi ölçmeye başlıyor. Böylece en iyi ve gerçekçi ses tecrübesi sunuluyor.

16-02/23/3d-ses-kulakligi-ossic-x.jpg

OSSIC X teknik özellikleri

Kırılmaz yapıda iskelet, çıkarılıp yıkanabilir kulak bölümlerinin yanında, kişiye özel anatomik kalibrasyon, kafa takip sistemi, patlama önleyici mikrofon, USB girişi, 3.5 mm jack girişi, USB kullanmıyorken 10 saatbatarya ömrü gibi özellikleri bulunan kulaklığın, desibel ve ses frekans aralıkları hakkında henüz bir bilgi verilmemiş.

Kulaklık dünyasının geleceğini değiştirecek bir ürün olarak görülen OSSIC X, Kickstarter üzerinde 100 bin dolar hedef ile yola koyuluyor. Anında 120 bin dolar toplayan projenin bitimine daha 58 gün var.

Kulaklığı satın almak için yapılması gereken minimum bağış ise 199 dolar. Ürünün piyasaya çıktığındaki fiyatının 399 dolar olacağını da hatırlatalım.

OSSIC X 3D ses kulaklık hakkında daha fazla bilgi almak için, burayatıklayarak Kickstarter sayfasına gidebilirsiniz.

 

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER