Karşınızda iPhone 7 Kılıfları

0
54

Samsung, LG ve Sony cephesinin amiral gemisi modellerini tanıtmasından sonra gözler Apple’a çevrildi. Eylül ayında düzenleyeceği etkinlikte iPhone 7 modelini tanıtacak olan Apple’ın, inovasyon konusunda bir şeyler yapması bekleniyor.

Bu inovasyonun ilk hamlesi olarak tasarım gösteriliyor. Her “s” serisinde olduğu gibi iPhone 6s’te de tasarımı değiştirmeyen Apple’ın, iPhone 7 ile tasarımı değiştirmesine kesin gözüyle bakılıyordu.. Ta ki bugün @OnLeakstarafından gelen sızıntıya kadar.

@OnLeaks tarafından sızdırılan iPhone 7 kılıfları, Apple’ın tasarım açısından büyük bir yenilik ile karşımıza çıkmayacağının sinyallerini veriyor. iPhone 7 kılıfından yorumladığımız kadarıyla; 3.5mm kulaklık girişiiptal edilecek ve yerine hoparlör yerleştirilecek.

16-03/09/iphone-7-4.JPG

Stereo hoparlör ile gelmesi beklenen iPhone 7, ana hatları ile iPhone 6s ile aynı olabilir. Kamera bölümünde ise normal iPhone 6s kılıflarına göre kılıfta biraz daha boşluk olduğu görünüyor. Bu da iPhone 7’nin çift lens ile gelme ihtimalini güçlendiriyor.

16-03/09/iphone-7-1.JPG

Apple’ın bu yıl rakipleri karşısında gücünü ortaya koymak için gerçekten bir “yenilik” sunması gerekiyor.

3.5mm kulaklık jackını iptal edip Lightning portundan ses çıkışı almak, daha sonrasında ise 3.5mm girişe sahip kulaklıkları iPhone 7’ye bağlamak için ekstra ücret ödeyerek Lightning dönüştürücü satın almaya mecbur bırakmak yenilik olarak gösterilemez.

16-03/09/iphone-7-3.JPG

Bakalım Apple iPhone 7 ile LG G5’in modüler yapısına ve Galaxy S7’nin güçlü kamerasına karşı nasıl bir tutum sergileyecek.

16-03/09/iphone-7-2.JPG

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER