Karşınızda İphone 7 Kasası

0
40

Eylül ayında tanıtılacak olan iPhone 7 için bu zamana kadar pek çok şey yazılıp çizildi. iPhone 7 sızıntıların ardı arkası kesilmezken bir sızıntı da Catcher Technology‘den geldi.

Kasa çizimleri ile karşımıza çıkan iPhone 7, tasarımın nasıl olacağına dair ipuçlarını beraberinde getiriyor. iPhone 7 kasa çizimlerinde tasarımıniPhone 6s‘in rötuşlanmış hali olduğu görünüyor. Ayrıca Apple’ın 3.5mmkulaklık girişini kaldıracağı söylentileri bu sızıntı ile bir kez daha gündeme geliyor.

16-03/14/leaked-image-of-the-rear-case-of-the-apple-iphone-7.jpg

3.5mm girişi yapısı itibari ile telefonun kalın olmasında en büyük rol sahibi oynayan etkenlerden biri. Apple bu 3.5mm çıkışını, hacim olarak daha az yer kaplayan Lightning ile birleştirmeyi ve bu sayede iPhone 7‘yi çok ince bir yapıda sunmayı hedefliyor.

Sızıntı sonra @stagueve isimli tasarımcı iPhone 7’nin render görüntülerini yayınlayarak tasarım hakkında daha fazla bilgi sahibi olmamızı sağlıyor.

Son gelen sızıntıları göz önünde bulundurursak, iPhone 7’nin söylendiği gibi çift kamera ile gelmeyeceğini ve 3.5mm ses çıkışının kaldırılacağınısöyleyebiliriz.

16-03/14/artists-conception-of-the-back-of-the-iphone-7.jpg

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER