Assassin’s Creed VR Doğrulandı

0
12

2009 yılından bu yana süre gelen ve Ubisoft’un şuan için en önemli serisi konumunda bulunan Assassin’s Creed için bir sanal gerçeklik projesigeliştiriliyor. Ubisoft’un resmi Twitter hesabından yapılan açıklamaya göre ilginç bir şekilde bu proje, bir video oyunu değil.

Ara oyunlar dışında toplamda dokuz oyunluk uzun bir seriden oluşan Assassin’s Creed, yeni içeriklerle hayranlarının karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Ubisoft’un açıklamalarına göre göre Assassin’s Creed VR: Experience, tam olarak bir oyun değil, deneyim olacak. 

16-03/15/ac-vr-1458040055.jpg

Assassin’s Creed VR: Experience’da, filmin de çekimlerinin gerçekleştiğiMalta, İspanya ve Birleşik Krallık bölgelerine yer verilecek. Proje, sene sonunda vizyondaki yerini alması beklenen Assassin’s Creed filmi ile bağlantılı olacak.

Fox ve VR şirketi olan Pratical Magic tarafından hazırlanan projenin bu sene çıkmayacak olan Assassin’s Creed oyunun yerini doldurması bekleniyor. Bilineceği üzere Ubisoft, radikal bir karar alarak artık her yıl yeni bir Assassin’s Creed oyunu çıkarmayacaklarını açıklamışlardı.

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER