Galaxy Note 5 için Android 6.0.1 Çıktı

0
18

Android 6.0 Marshmallow güncellemesi çıktıktan 5 ay sonra amiral gemisi modellerine güncelleme vermeye yavaş yavaş başlayan Samsung, diğerAndroid telefon üreticileri gibi çok eleştirilmişti. Samsung bu konuda daha fazla beklememek için bugün bir güncelleme yayınladı.

Note 5 için Android 6.0.1 Çıktı!

Samsung, Galaxy Note 5 için Android 6.0.1 Marshmallow güncellemesini bugün dağıtmaya başladı.

Android 6.0.1 Marshmallow güncellemesi Türkiye kullanıcıları ile geç de olsa buluştu Peki, Android 6.0.1 yüklü Galaxy Note 5 nasıl görünüyor?

Galaxy Note 5 için Android 6.0.1 Marshmallowgüncellemesini Ayarlar>Cihaz Hakkında>Yazılım Güncelleme bölümünden kontrol edebilirsiniz.

Galaxy Note 5 için Android 6.0.1 Marshmallow güncelleme ayrıntıları

– Yeni TouchWiz, gelişmiş kullanılabilirlik ve güncellenmiş bir görsel tasarıma sahiptir.

– Quick connect sayesinde bağlı olduğunuz cihazları ve önceki bağlantılarınızı görerek yakındaki cihazları kolaylıkla bulabilir ve bunlara bağlanabilirsiniz.

– Parmak izi, güçlü bir koruma yöntemidir. Parmak izi eklemek için alternatif bir kilit açma yöntemi (desen, PIN veya şifre) gereklidir.

– Gelişmiş güç tasarrufu modu, arka plan verilerini kısıtlayarak pil ömrünüzü uzatır.

– Yeni titreşim modeli konsepti uygulandı.

– Şu öğenin ayarları sıfırlandı: Tema, E-posta, Simge/Widget.

Boyut: 1385,61 MB

16-03/16/note-5-android-marshmallow.jpg

Eğer güncelleme görünmüyorsa buradan Android 6.0.1 ROM‘unu indirip yükleyebilirsiniz. Ancak size tavsiyemiz güncellemenin OTA üzerinden sunulmasını beklemeniz yönünde olacak.

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER