Instagram Geçmişteki İletileri Gösterebilecek

0
17

Dünya genelinde kullanıcıların en çok tercih ettiği fotoğraf paylaşım uygulamalarından biri olan Instagram, yeni bir özellik ile geliyor.

2010’da kurulduktan sonra, 2012’den beri Facebook bünyesinde kullanıcılara hizmet vermeye devam eden uygulama, Facebook’a benzer olarak geçmiş iletilerinizi size hatırlatacak.

Zaman çizelgesi özelliği beraberinde geçmiş zamandaki fotoğraf, video gibi paylaşımlar, arkadaşınızla olan arkadaşlık geçmişiniz gibi iletiler size gösterilecek.

16-03/16/16202-12857-160315-instagram-l.jpg

Facebook’tan farklı olarak, söz konusu paylaşımları, bilgileri bir kolaj çözümü beraberinde kullanıcılara sürmeyi planlayan Instagram, bir farkındalık yaratma hedefi ile yola çıkıyor.

Apple Insider’da yer alan habere göre, henüz ne zaman hizmete gireceği belirsiz olan uygulamaya dair detaylar bu kadarla sınırlı durumda.

Instagram’ın yeni özelliğinin kullanıcılar düzeyinde nasıl bir etki yaratacağı bilinmez; fakat uygulamanın gün geçtikçe kullanıcı sayısını ve bulundurduğu paylaşımları arttırarak büyüdüğünü söyleyebiliyoruz.

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER