LOL Kış Mevsimi Finali LİG TV’de!

0
69

Elektronik spor, yani kısaca eSpor müsabakaları gittikçe daha popüler olmaya başlıyor. Dünyada ve Türkiye’de azımsanmayacak ölçüde bir kitlesi bulunan, Riot Games tarafından yaratılmış League of Legends’ın bu senekiKış Mevsimi Finali de çok büyük bir kitle tarafından bekleniyor.

Bu seneki Kış Mevsimi Finali’ni canlı izlemek isteyenler, Volkswagen Arena’da gerçekleşecek etkinlik için biletlerini ayırmaya başladılar. Böyle bir imkânı olmayanlar ise söz konusu etkinliğin hangi kanalda yayınlanacağının haberini bekliyorlardı. O da bugün açıklandı. League of Legends Kış Mevsimi Finali 2016 etkinliği, Türkiye’de LİG TV tarafından naklen yayınlanacak.

LOL Kış Mevsimi Finali saat kaçta?

LİG TV, Twitter adresinden yolladığı gönderiyle League of Legendsoyununun bu seneki Kış Mevsimi Finali’nin haklarını aldığını açıkladı. Gönderiye göre League of Legends Kış Mevsimi Finali 3

LİG TV’nin bu hamlesi, bu seneki Kış Mevsimi Finali’ni bekleyenleri hayal kırıklığına uğratmış gibi görünüyor. Zira daha önceki senelerde hiçbir zaman Kış Mevsimi Finali paralı bir kanalda yayınlanmamıştı. LİG TV’yi Twitter’dan takip edenler, bu duruma olan tepkilerini hemen gösterdiler.

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER