Snapchat Güncellendi!

0
14

Son dönemin popüler sosyal medya uygulamalarından biri olan Snapchat, bünyesine yeni özellikler katmaya devam ediyor.

Uygulamaya yeni gelen güncelleme ile kullanıcılar; uygulama içerisinde daha fazla çıkartmaya sahip olacaklar.

Ayrıca Facebook ve Twitter’da daha önceki süreçte etkin olan GIF özelliği de yeni güncelleme ile kullanıcılara sunulacak.

Güncelleme Başka Çözümlerde İçerecek

200’den fazla çıkartmanın, GIF özelliğini kullanıcılara sunacak Snapchat 2.0 güncellemesi ayrıca farklı çözümlere de sahip olacak.

Uygulama içerisindeki videoları kaydetmek, kaydedilmiş sesli bir mesajı paylaşmak, telefonunuzdaki fotoğraf kütüphanesinden fotoğraf paylaşmakiçerisinde yer alacak.

Techno Buffalo haberine göre tüm bu yeni seçenekler, uygulama altında yer alan yeni tasarlanan sohbet arabiriminde kullanıcılara sunulacak.

Kontrol panelinin sağ tarafında yer alan seçenek ile istediğiniz kullanıcıylacanlı video özelliği ile iletişim kurabileceksiniz. Ayrıca uygulama içerisinde kullanıcılara normal telefon görüşmesi de yapabilecekler.

16-03/30/snapchat-chat-2-0.jpeg

Uygulama içerisindeki “Hikayem” de yapılacak değişiklik çerçevesinde Otomatic Advance özelliği ile kullanıcılar, arkadaşlarının hikayesindeki paylaşımları slayt şeklinde görebilecekler.

Şirket yetkilileri; sadece bir sohbet uygulaması olmayı istemediklerini, kullanıcılar tarafından daha çok tercih edilecek tam donanımlı bir iletişim uygulaması olmak istediklerini ifade ettiler.

Yeni özelliklerin, güncellemenin yeni sürümünün indirilmesi ile kullanıcılara sunulacağı belirtiliyor. Güncelleme, bugün itibariyle kullanıcıların hizmetinde olacak.

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER