BlackBerry Messenger ile Yanlış Kişiye Mesaj Gönderilmeyecek!

0
33

Popüler mesajlaşma uygulaması BlackBerry Messenger‘a yeni bir güncelleme geldi. Android, iOS ve BlackBerry 10 için yayınlanangüncelleme ile BlackBerry Messenger’a yepyeni özellikler eklendi.

Güncelleme ile eklenen yeniliklerden başlıcası mesaj geri çekme özelliği. Artık BlackBerry Messenger üzerinden gönderdiğiniz bir mesajı geri çekebilir, hatta onu düzenleyebilirsiniz.

BBM ile Yanlış Kişiye Mesaj Göndermeye Son!

Özellikle yanlış yazılan veya yanlış kişilere gönderilen mesajlarda bu yeni özellik oldukça yararlı olacak gibi görünüyor. Bu özellik, birebir mesajlaşmanın yanında grup sohbetlerinde de kullanılabiliyor.

BlackBerry Messenger’a eklenen bir diğer yenilik ise zaman ayarlı mesaj gönderme özelliği. Bu özellik sayesinde bir kişiye zaman ayarlı mesaj gönderebilir, alıcı kişi mesajı gördükten belli bir süre sonra mesajınotomatik olarak silinmesini sağlayabilirsiniz.

Bunun yanında güncelleme ile eklenen diğer özellikler ise grup sohbetlerini sessize alma, uygulama içinde yakalanan resimleri kaydetme, çoklu mesaj silme, yeni iOS arayüzü ve Android 6.0 Marshmallow desteği şeklinde.

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER