Motorola G4 Plus Yakında Çıkıyor!

0
32
SONY DSC

Motorola ismi, teknolojiyle 90’lı yıllarda tanışmış insanlara güzel nostaljiler yaşatır. Ancak Motorola, hepimiz gibi büyüdü ve gelişti. Lenovo’nun satın aldığı Motorola Mobility, yeni akıllı telefonunu görücüye yakın zamanda çıkaracak.

Tek bir görsel paylaşıldı

@evleaks ismiyle tanınan Evan Blass, Twitter adresinden yeni bir sızıntı yayınladı. Yolladığı gönderide Moto G4 Plus yazan Evan, cihazın alt kısmının göründüğü bir görsel paylaştı. Ancak bu görsel, gerçek hayattan bir görsel mi, bir skeç mi, tam belli değil, çünkü görüntü çok kalitesiz. İşte Evan Blass’ın Twitter hesabından paylaştığı o gönderi:

Çok bilgi yok

Cihazın alt kısmının paylaşıldığı bu görselde, cihazın fiziksel bir ana sayfadüğmesi bulunacağı görülüyor. Üzgün olarak belirtiyoruz ki, cihaz hakkında bu gönderiden başka (özellikler, fiyat, bulunabilirlik) hiçbir şey bilinmiyor. Ancak söz konusu akıllı telefonun Lenovo tarafından sağlanacak bir parmak izi okuyucusuna sahip olacağı söyleniyor. Bilindiği gibi Lenovo, bu senenin başlarında 2016 Moto serisini tanıtırken parmak izi okuyucusunu da göstermişti.

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER