Online Dövme Yaptırın!

0
55

Dövme, bireyin hayatı boyunca yaptırıp, yaptırmamak arasındaki ikilemde kaldığı, başta sosyal çevre baskısı, üzerinde iyi durmayacağı düşüncelerinedeniyle yaptırmaktan vazgeçtiği bir olgu olarak kalmıştır.

Hayatımızda bulundurduğumuz, uğruna yaşamımızı devam ettirdiğimiz, her şeyden önce değer verdiğimiz bir şeyleri üzerimize kazımak amacıyla yaptırdığımız dövmelerin en büyük sorunlarından bir tanesine çözüm bulunmuş durumda.

Ink Hunter adındaki uygulama kullanıcıların yaptırmayı düşündükleri dövmenin vücutlarında nasıl gözüktüğünü göstermek için bir çözüm sunuyor.

Kullanıcılar, dövmesini yaptırmak istedikleri nesnelerin ön izlemesiniuygulama sayesinde görebiliyorlar.

Yani, vücudunuza yaptırmak istediğiniz dövme, vücudunuzda sanal bir şekilde yer alıyor. Bu sayede dövmenin üzerinizde nasıl durduğu sorusuna bir cevap alıyor, bir ikilemden kurtuluyorsunuz.

16-04/16/screen322x572.jpeg

Dövme Yaptırmadan Önce Vücudunuzda Gözüküyor

Uygulamayı kullanmak için, uygulama başlangıcında gösterilen küçük bir gülücüğü tükenmez kalemle kolunuza çiziyorsunuz. Ardından seçili dövmelerden tercih ettiğiniz olanı kolunuzda gözüküyor.

Böylece sosyal çevre baskısından sonra, ikinci en büyük sorun olarak gözüken dövme görünümü hakkında birinci elden fikir sahibi oluyorsunuz.

Uygulamaya, Apple kullanıcıları App Store üzerinden ücretsiz olarak sahip olabiliyorlar.

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER