Bu uygulama ile telefonunuz jet gibi olacak!

0
16

Amiral gemisi savaşlarında geride kalmak istemeyen HTC, geçtiğimiz gün düzenlediği etkinlikte HTC 10 modelini duyurmuştu. OIS destekli önkamerası ve Hi-Fi özellikleri ile ön plana çıkan HTC 10, yazılım konusunda da bir takım yenilikleri beraberinde getirdi.

Hatırlayacağınız üzere geçtiğimiz günlerde HTC 10’un RAM’ini temizleyecek ve uygulamaları hızlandıracak olan Boost+ uygulamasının sürpriz bir şekilde tüm Android cihazlar için indirime sunulacağı açıklanmıştı. HTC sözünü tuttu ve Boost+ uygulamasını Google Play Store‘da yayınladı. Peki, HTC Boost+ tam olarak ne işe yarıyor?

Android ekosisteminde bildiğiniz gibi uygulama etkinlikleri RAM’de saklanıyor. RAM’in tıkandığı noktada Android cihaz yavaşlıyor ve uygulamalar beklenmedik bir şekilde kapanabiliyor. HTC Boost+, RAM‘in tıkandığı noktada devreye giriyor ve RAM’i temizliyor.

HTC Boost+ ayrıca atık dosyaları temizliyor, uygulamaları kilitleyebiliyor ve HTC cihazlara özgü oyunları hızlandırabiliyor. Android Lollipop veMarshmallow cihazlarda çalışan HTC Boost+ uygulamasının henüz Beta aşamasında olduğunu belirtelim.

HTC Boost+ uygulamasını indirmek için tıklayın

16-04/18/htc-boost.JPG

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER