Messenger Güncellendi!

0
23

Günümüzün en popüler sohbet uygulamalarından olan Facebook Messenger, her geçen gün eklenen yenilikler ile geliştirilmeye devam ediyor. Ancak, rakiplerine karşın Messenger’ın halen geride olduğu konular var.

Bu eksikliklerin başında gelen sesli grup görüşmeleri, en sonunda Messenger’a eklendi. Sesli grup görüşmesi özelliğinin duyurusunu Messenger’ı geliştiren ekipten sorumlu olan David Marcus, Facebook hesabı aracılığıyla yaptı.

16-04/21/323.jpg

Yaptığı açıklamada grup aramalarının önümüzdeki 24 saat içerisinde Messenger’un kurulu olduğu iOS ve Android işletim sistemine sahip tüm cihazlara geleceğini belirten Marcus, kullanıcıların grup sohbetlerinin üstünde bir arama simgesi göreceğini belirtiyor.

Arama simgesine tıkladığınızda sizden grup içerisinde görüşmeye eklemek istediğiniz kişiler isteniyor, kişileri seçtikten sonra aramaya yanıt verenler sesli görüşmeye dahil oluyorlar.

Messenger ve WhatsApp gibi sohbet uygulamaları gelişmeye devam ediyor ancak,  grup görüşmelerinde görüntülü arama gibi eksikler noktasında hala Skypeseviyesine ulaşamadılar.

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER