Borderlands 3 Çıkacak mı?

0
33

Gearbox Software’in PAX East sunumunda Borderlands 3 hakkında çok önemli bilgiler verildi. Şirketin CEO’su Randy Pitchford’un dediğine göre kesinlik yeni bir Borderlands oyunu daha göreceğiz. Adının ne olacağı henüz kesinleşmese de oyun şimdiden Borderlands 3 olarak anılıyor.

Borderlands 3’ün sanat yönetmenliğini Scott Kester üstlenecek. Kendisi daha önce Borderlands 2’nin ve Battleborn’un sanat yönetmenliğini yapmış ve ortaya gayet güzel işler çıkarmayı başarmıştı. Hikaye kısmında ise yine ilk oyundan tanıdığımız Mikey Neumann yaratıcılığını konuşturacak.

Tales of the Borderlands’de gördüğümüz Scooter’ın Borderlands 3’e referans olabileceğini de belirtildi. Gearbox’ın bir diğer oyunu olan Battleborn‘da yeni oyuna dair bilgilerin olduğu da söylendi.

Borderlands 3 aslında Ocak 2015’te duyurulmuştu diyebiliriz. ŞirketinCEO’su yeni oyunda çalışmak üzere yeni iş arkadaşları aradıklarını söylemişti.

Borderlands 3‘ün çıkış tarihi hakkında henüz bir bilgi mevcut değil. Bu yıl içerisinde Borderlands 3‘ü görmek biraz hayal olur.

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER