Müzik Çalabilen Kulak Tıkacı

0
23

Patent başvurusu da yapılmış olan Plugfones, standart bir müzik çalar kulaklıktan önce, kulak tıkacı olarak görev görüyor ve o amaçla üretilmiş. 6yıllık bir tecrübenin sonucunda ortaya çıkan, kablonun gerekliliğinden kurtulan tıkaçlar, Bluetooth 4.0 ile birlikte kullanım alanını genişletiyor.

16-04/28/kulak-tikaci.jpg

Plugfones özellikleri

Bluetooth 4.0 kullanan kulak tıkacı, 8 saatlik bir batarya ömrüne sahip. Sarı-koyu mavi ya da siyah-gri renklerinde gelen ürünün ağırlığı 127 gram.

Tamamı ter geçirmez, gürültü engelleyici iç hat mikrofon, müzik kontrolü sağlayan butonlu kulaklık, ayrıca suya dayanıklı USB şarj konnektörüne sahip.

Özellikle sesin yüksek olduğu yerlerde tıkaç olarak kullanılan Plugfones, müzik çalıp, aramalara cevap verme imkanı da sağladığından, kulak tıkacı kullananlar için bulunmaz bir nimet.

Tam net olmak gerekirse 26 db gürültü engelleyebilen ürün, Bluetooth 4.0uyumlu olan her cihazla çalışıyor.

Haziran 2016 gibi Kickstarter bağışçılarına dağıtılmaya başlanacak olanPlugfones, 35 bin dolar hedefe sahip. Şimdiden 200 bin dolar toplayan projede ürünü satın almak için yapılması gereken minimum bağış 69 dolar.

Bluetooth kulak tıkacı Plugfones hakkında daha fazla bilgi almak için,buraya tıklayarak Kickstarter sayfasına gidebilirsiniz.

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER