Zuckerberg’ten oyun sorusuna ilginç cevap!

0
108

Günümüzde internet denilince ilk akla gelen sosyal paylaşım sitesi Facebook’un kuruluş hikayesi, bir üniversite öğrencisinin okuldan atılmasına sebep olarak başlıyor.

Şubat 2004’te kurulan Facebook’un popüler hale gelmesi ile birlikte, kuruluş hikayesi ve başarı sırrı altında on binlerce makale ve video hazırlanıp paylaşılmaya devam ediyor.

Mark Zuckerberg kendi başarısını neye bağlıyor? diye merak edenler olmuştur. Zuckerberg, bu sorunun cevabını Facebook profilinde verdi.

Zuckerberg’ten oyun sorusuna ilginç cevap!

Sanal gerçekliğe büyük önem veren Mark Zuckerberg, geçtiğimiz günlerde Facebook profilinde dünyanın en popüler oyunlarından olan Minecraft’ınbu konuyla ilgili bir videosunu paylaştı.

16-04/29/1232458_92ac4ceb016247e9c5898e1c78d84a06.jpg

Mark Zuckerberg, Levent Alpdeniz isimli bir Türk kullanıcının, Minecraft’ın çocukların geleceğine olumsuz etki yapabileceğini düşündüğünü belirtmesi ve kendisinin çocuklarına böyle oyunları oynamasını için izin verip vermeyeceğini merak etmesi üzerine bir açıklama yaptı.

Çocuklarının oyun oynamasına kesinlikle izin vereceğini söyleyen Zuckerberg, oyunlar sayesinde 10 yaşında bilgisayar ve programlamaya merak saldığını belirtirken açıklamasını, oyunlar olmasaydı bugün olduğum yerde olamazdım diyerek bitirdi.

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER