Punisher Dizi Olacak!

0
168

Marvel evreninin sevilen anti-kahramanı Punisher, nihayet kendi serisiyle ekranlarda olacak. İlk olarak Daredevil dizisinin ikinci sezonunda karşımıza çıkan Punisher, Jon Bernthal’ın başarılı oyunculuğunun da etkisiyle kendi dizisini Netflix’ten kaptı.

16-04/30/jon-bernthal-punisher-1200x843.jpg

Netflix açıkladı: “Punisher geri dönüyor. Kilitlendi ve ateşe hazır!”

The Walking Dead’in yıldızlarından olan Jon Bernthal’ın dizi kadrosundan ayrılması ve Marvel evrenine geçerek Daredevil dizisi için Punisher karakterini canlandırması, dizinin geleceğine işaret ediliyordu ancak hiçbir resmi açıklama yoktu.

Beklenen açıklama ise Netflix’ten geldi. Resmi Twitter hesaplarından bir paylaşım yapan Netflix, “The Punisher is back. Locked and loaded (Cezalandırıcı dönüyor, kilitlendi ve atışa hazır)” ifadesine yer vererek birteaser videosu paylaştı.

Başarılı çalışmaları ile hayran kitlesini memnun eden Marvel, DC Comicskarşısında yeni televizyon serileriyle çıkıyor. Bu yıl sonunda Luke Cage ve 2017 başlarında Iron Fist ile hayranlarının karşısına çıkacak olan Marvel,yine 2017’de izleyicilerle buluşacak Punisher ile birlikte toplamda 8 televizyon serisine sahip olacak.

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER