Karşınızda Franz Programı!

0
92

Günümüzde birçok farklı mesajlaşma uygulamasını bir arada kullanıyoruz. Örneğin arkadaşlarımızla mesajlaşmak için Facebook Messenger, kız arkadaşımızla konuşmak için WhatsApp, oyun arkadaşlarımızla konuşmak için Steam ve iş iletişimi için Slack‘i kullanıyoruz.

Hâl böyle olunca tüm mesajlaşma uygulamalarını ayrı ayrı kontrol etmek sorun olabiliyor. Bugün size tanıtacağımız Franz uygulaması ise tüm bu mesajlaşma uygulamalarını tek bir çatı altında topluyor ve farklı platformlar üzerinden insanlarla konuşmayı çok kolay bir hâle getiriyor.

Neredeyse tüm mesajlaşma uygulamaları var!

Windows ve Mac bilgisayarları destekleyen Franz, bünyesinde Slack,Facebook Messenger, WhatsApp, Telegram, Skype ve Steam gibi birçok farklı mesajlaşma uygulamasını barındırıyor. Programı bilgisayarınıza yükledikten sonra bu mesajlaşma uygulamalarından hangilerini kullanıyorsanız o hesabınıza bir kere giriş yapmanız yeterli oluyor.

16-05/02/franz-2.png

Daha sonra yan yana sıralanan farklı mesajlaşma uygulamalarında kolayca gezebiliyor ve insanlarla mesajlaşabiliyorsunuz. Ayrıca eklemiş olduğunuz herhangi bir uygulamadan yeni mesaj geldiğinde direkt olarak Franz programı üzerinden bildirim alabiliyorsunuz.

Windows için Franz indir

Mac OS için Franz indir

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER