Recep Tayyip Erdoğan’dan iPhone Jesti!

0
88

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Mardin’in Nusaybin ilçesindeki çatışma sırasında teröristlerin açtığı kurşunlardan birisinin telefonuna gelmesiyle hafif yaralı olarak kurtulan Uzman Çavuş’a iPhone 6s Plus hediye etti.

Tayyip Erdoğan iPhone 6s Plus Hediye Etti!

Çatışmadan hafif yaralı olarak kurtulan Uzman Çavuş Mustafa Bozok’un tedavisi Diyarbakır Asker Hastanesi’nde devam ederken, Mardin valiliğinceCumhurbaşkanı Erdoğan’ın hediyesi takdim edildi.

Mardin Vali Yardımcısı Erkan Çapar tarafından Uzman Çavuş Bozok’a Erdoğan’ın geçmiş olsun temennileri iletilirken ayrıca iPhone 6s Plushediye edildi.

16-05/02/1462179222-fa0a44-1462195619.jpg

Uzman Çavuş Mustafa Bozok, “Cumhurbaşkanı’ma teşekkürlerimi iletirseniz çok sevinirim. Cumhurbaşkanı’m, böyle bir hediye beni çok mutlu etti, çok teşekkür ederim. Sonuçta bu benim vatani görevim. Bu vatanı kimse sahipsiz görmesin, hepimiz bunun için mücadele ediyoruz.” diyerek teşekkürlerini iletti.

Vali Yardımcısı Çapar da “Sizler bu ülkenin kahramanlarısınız. Size, ulus ve millet olarak çok şey borçluyuz. Sizlerin hakkını ödeyemeyiz.” İfadelerini kullanırken Mardin Valisi Ömer Faruk Koçak ise Bozok ile telefonda görüştü ve geçmiş olsun dileklerini iletti.

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER