Türk Yapımı FIFA 16 Crack!

0
293

EA Sports tarafından geliştirilen ve ülkemizde geniş bir fan kitlesine sahip olan FIFA’nın ilk defa Türkçe dil desteğiyle satışa sunulan en güncel versiyonu FIFA 16, sahip olduğu Denuvo DRM koruması nedeniyle uzun süredir kırılamıyordu.

Bu açığı boş bırakmayan kötü niyetli siteler, FIFA 16 Crack çıkmış gibi içerikler girip kullanıcıların bilgisayarlarına zararlı dosyalar yerleştirmeye çalışıyorlar.

Oyunlarda bir güvenlik katmanı gibi görev alan Denuvo DRM, dosyaların değiştirilmesine karşı koruma sağlayarak oyunu kırmak isteyenlerin işini zorlaştırıyor. Oyunlarda bir üst katman olarak çalıştığı ve sürekli değiştirildiği için kırılması bir hayli zor.

Ancak, Denuvo başarısının yanında yüksek oranda okuma/yazma gerçekleştirdiği için SSD kullanıcıları tarafından çok fazla eleştiri alıyor.

16-05/02/basliksiz-2-1462196094.jpg

TURK DM adlı bir grup FIFA 16 üzerinde bir açık bulduklarını duyurarak, FIFA 16 Crack adı altında oyunun nasıl korsan oynanabileceğine dair sosyal paylaşım sitelerinde video yayınladı. Ayrıca, grup bu başarısını Reddit üzerinde rehber şeklinde anlatım yaparak açıkladı.

Korsan oyunların her zaman bitcoin virüsü gibi bilgisayarınızı kullanan zararlı yazılımları barındırma riski olduğunu unutmamanız gerekiyor.

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER