Dwayne Johnson Uygulama Yaptı!

0
18

WWE’nin güreşçisi Dwayne Johnson, beyaz perde de ringlerde olduğu kadar ünlü. Hızlı ve Öfkeli sayesinde sinema kariyerinde büyük bir gelişim kaydeden D. Johnson, şimdi de mobil platforma adım attı.

iOS ve Android için geliştirilen The Rock ismindeki alarm uygulaması, sert yapısı ile Dwayne Johnson‘ın elinden çıktığı belli ediyor.

The Rock‘ı diğer alarm uygulamalarından farklı kılan yanı “erteleme” tuşunun olmaması. Aslında uygulamanın tek ilginç yanı da bu değil.

Dwayne Johnson, insanların gün içerisinde kendilerine hedef belirlemelerinin ve bu hedefleri gerçekleştirmenin motive edici bir yanı olduğunu, motive olmuş bireylerin de sabah dinç uyandığını savunuyor.

16-05/03/the-rock.png

The Rock ile gün içerisinde onlarca alarm kurarak, belirlediğiniz hedefi gerçekleştirip kendinizi motive edebilirsiniz. Alarm seslerinin D. Johnson tarafından seslendirildiğini de belirtelim.

Android için The Rock

iOS için The Rock

Uygulama dün akşam saatlerinde yayınlandığında deneyimlemek için kısa bir süremiz oldu. Plasebo etkisi mi bilemediğimiz bir şekilde hedefleri gerçekleştirdiğimiz için bu sabah daha dinç uyandık. Bakalım takipçilerimizThe Rock uygulamasının faydasını görecek mi?

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER