Dünyanın En Güvenli Android Telefonu 40 Bin TL!

0
18

İsrailli telefon firması Sirin Labs, kendi iddiasıyla “dünyanın en güvenli Android telefonu”nu üretmiş ve fiyatı sadece 9.500 pound!
The Inquirer sitesindeki habere göre, firmanın yaklaık 40 bin TL eden bu telefonu Silent Circle’ın Blackphone 2’si ve BlackBerry Priv’le aynı klasmanda. Hedeflediği kitle ise yanında çok fazla hassas veri taşıyan iş insanları.
Cihaz, Zimperium’dan ağ, hedef bazlı ve fiziksel saldırılara karşı koruma içeriyor. Bunun dışında ProtonMail’den şifreli eposta, Koolspan’dan Güvenlik Kalkanı barındırıyor. Bu kalkan uçtan uca çifreli VoIP konuşmalar yapmayı ve askeri seviyede AES-256 ve FIPS 140-2 şifrelemelerle veri iletişimi kurmayı sağlıyor.
Cihazın teknik özellikleri ise Snapdragon 810 yonga seti, 4GB RAM, 128 GB’a kadar depolama ve Android 5.1 Lollipop şeklinde. 5.5 inç’lik 2K ekranı, 23.8MP arka kamerası da buna ek olarak belirtilebilir.

Sonrası Dünyanın En Güvenli Android Telefonu 40 Bin TL! Hardware Plus – HWP – Teknoloji, Ürün İnceleme, İnternet, Sosyal Medya, Popüler Teknoloji ve Videolar ilk ortaya çıktı.

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER