Samsung’dan Gear Fit2

0
6

Samsung, daha önce Gear Fit’te yaptığı gibi spor bilekliği ile akıllı saatin sınırlarını yok eden bir cihazla daha karşımıza çıkıyor. Samsung Gear Fit 2, üstelik telefondan bağımsız olmaya çalışan becerileriyle de dikkat çekiyor.

Öncelikle kendi bünyesinde GPS izleyicisi olduğundan bahsetmek lazım. Böylelikle bir telefona bağlanmadan da sizin koşunuzu takip edebiliyor. Ayrıca 4GB’lık belleği var, böylece içerisinde bulunan müziği size dinletebiliyor. İçerisindeki işletim sistemi Tizen, ama arayüz daha dikine bir saat olduğu için elden geçirilmiş durumda. 1,5 inçlik AMOLED su geçirmez ekranıyla rahat gözüken bir cihaz kendisi. İçerisinde nabız sensörü, ivmeölçer, jiroskop barometre ve çift çekirdekli 1GHz işlemci bulunmakta.

Tabii cihaz adım, kat kalori ve uyku gibi değerleri otomatik ölçüyor. Ayrıca squat yapma, bisiklete binme, kürek cihazı gibi aktiviteleri de düzgünce kaydedebiliyormuş.

Ön siperişe bugün (3 haziran) açılan Gear Fit2, 180 dolardan satışa çıkıyor. Türkiye’ye ne zaman gelir ve fiyatı ne kadar olur, ne yazık ki net bir bilgi yok şu anda.

Sonrası Samsung’dan Gear Fit2 Hardware Plus – HWP – Teknoloji, Ürün İnceleme, İnternet, Sosyal Medya, Popüler Teknoloji ve Videolar ilk ortaya çıktı.

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER