En iyi Euro 2016 uygulamaları

0
15

Yılın en büyük futbol şöleni Euro 2016 başladı. Maçları ister evinizde oturduğunuz yerden, ister Fransa'da yerine izleyin, etkinliği yakından takip etmenizi sağlayacak birçok mobil uygulama var. Bu uygulamalar, skorlardan son haberlere ve analizlere turnuvadan en fazlasını almanızı sağlıyor. İşte iOS ve Android'de bulabileceğiniz en iyi Euro 2016 uygulamaları.

UEFA Euro 2016 resmi uygulaması

Turnuvadaki tüm gelişmeleri yakından takip etmek istiyorsanız, sahip olmanız gereken uygulamaların başında UEFA Euro 2016 uygulaması geliyor. Takımların, oyuncuların, maçların detaylarını, fikstürleri ve sıralamaları UEFA Euro 2016 uygulamasında bulabilirsiniz.

İndirin: Android, iOS (Ücretsiz)

UEFA Euro 2016 Fan Guide

UEFA Euro 2016 Fan Guide

UEFA Euro 2016 Fan Guide, maçları bizzat seyredecek olanların sahip olması gereken bir uygulama. UEFA Euro 2016 Fan Guide içerisinde maç takvimi, dizilişler ve maç sonuçlarının yanında maçların hangi şehirlerde yapılacağı bilgisi, bu şehirlerde gezilebilecek yerler ve maç aralarında yapabileceklerinize yönelik tavsiyeler de var.

İndirin: Android, iOS (Ücretsiz)

LiveScore Euro 2016

LiveScore Euro 2016

LiveScore Euro 2016, maç skorlarını canlı olarak size ulaştırmaya odaklanıyor. Uygulama, maç bilgileri, istatistikler, haberler gibi detaylı bilgiler de sunuyor.

İndirin: Android, iOS (Ücretsiz)

Sonraki Sayfa 1 / 2

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER