Samsung Galaxy A9 Pro’nun uluslararası modeli biraz daha yakınlaştı

0
11

Samsung Galaxy A9 Pro'nun uluslararası modeli biraz daha yakınlaştı

Daha önce Çin'de piyasaya sürülen telefonun diğer ülke pazarlarında çıkması için gerekli olan başka bir sertifika daha alındı.

Geçtiğimiz mart ayında Çinli tüketicilerle buluşan Galaxy A9 Pro'nun diğer ülke pazarlarına geleceği konuşuluyor. Daha önce Hindistan'ın ithalat/ihracat takip etme sitesi olan Zauba'da tespit edilen ve WiFi belgelendirmesini alan SM-A910F modeli, bu sefer Bluetooth sertifikasını aldı. SIG (Bluetooth Special Interest Group) tarafından yayınlanan listede, SM-A910F/DS modeli olduğu açıkça görülüyor.

WiFi sertifikasında da SM-A910F ve SM-A910F/DS modelleri listelenmişti. DS büyük olasılıkla Dual Sim yani çift sim kart destekli model. Çin'de çıkan A9 Pro model numarasının da SM-A9100 olduğunu da not düşelim.

Eski dedikodulara göre Polonyalı bir satıcı Galaxy A9 Pro modelinin önsiparişlerini kabul etmeye başladı. Fakat Samsung konuyla ilgili herhangi bir açıklama yapmış değil. Galaxy A9'un yükseltilmiş modeli olan A9 Pro'da, 4 GB RAM, 32 GB depolama alanı, 16 MP ana kamera, 5000 mAh pil yer alıyor.

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER