Davetiye sızdı, Galaxy Note 7’nin tanıtım tarihi belli oldu!

0
12

Davetiye sızdı, Galaxy Note 7'nin tanıtım tarihi belli oldu!

Samsung'un yeni akıllı telefon modeli olacak olan Galaxy Note 7'nin davetiyesi sızdı. Note 7'nin tanıtım tarihi de belli oldu.

Samsung 2016'nın ilk yarısının defterini kapattı ve ikinci yarısı için çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor. Firmanın yılın ikinci yarısındaki en iddialı modelinin ise Galaxy Note 7 olacağını zaten biliyorduk. Bu cihazla ilgili bilgiler sızmaya devam ediyor.

Son olarak geçtiğimiz günlerde "resmi" görseli sızdırılan Galaxy Note 7'nin bugün ise davetiyesi sızdı. İnternete düşen davetiyede cihazın ne zaman, nerede tanıtılacağı yazıyor. Bu davetiye ile birlikte cihazın tanıtım tarihi de netlik kazanmış oldu.

Galaxy Note 7'nin tanıtım tarihi

Samsung'a yakınlığı ile bilinen SamMobile'ın paylaştığı görselde yer alan bilgilere göre Galaxy Note 7, 2 Ağustos'ta New York'ta gerçekleştirilecek olan bir etkinlikle resmen tanıtılacak.

Note 7 ismi onaylandı

Ayrıca davetiyede görüldüğü üzere "7" rakamı da işaret edilmiş ve cihazın kavisli versiyonunun olacağının da ipuçları verilmiş. İşte o görsel;

Galaxy Note 7'nin özellikleri

Öte yandan cihazda şu özelliklerin olması bekleniyor. 5.8-inç, 1440 x 2560 QHD çözünürlüklü Super AMOLED ekran, Snapdragon 823 yonga seti, 6GB RAM ve 12MP arka kamera gibi özelliklerle gelmesi bekleniyor. Cihazın diğer özellikleri ise henüz net değil.

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER