Donanım Tarafında Ülkemiz E3 Fuarında Temsil Edildi

0
29

Yerli markamız olan Monster Notebook firması E3 fuarında ülkemizi teknoloji devlerinin yanında dim dik durarak temsil etti. Her ne kadar anakart gibi bileşenleri dışarıdan alsa da montaj burada yapılıp buradan satılıyor. Dünyada son kullanıcıya özel ürün üreten bilinen tek firma. İçerisine konulacak bileşenlere siz karar veriyorsunuz. İnternet sitesinden yaptığınız tercihlere göre üretip size gönderiyorlar.

Şirketin Genel Müdürü İlhan Yılmaz, Monster Notebook’un E3’e katılımını şu şekilde değerlendirdi:

“Monster Notebook olarak E3’e katılmamız, daha önce de dile getirdiğimiz uzun vadeli bir stratejinin parçası. Amacımız Türkiye’den bir dünya markası çıkarmak ve bu amaç doğrultusunda 2016 senesini Monster’ın çeşitli fuarlar ve etkinlikler ile yurt dışında kendini gösterdiği ve büyüdüğü bir sene olarak planladık. Bu plan çerçevesinde çok yakında Kıbrıs mağazamızın açılışını duyuracağız. Ayrıca yıl içinde uluslararası ölçekte başka etkinliklere de katılacağız.”

1465981426_IMG_6317

Sonrası Donanım Tarafında Ülkemiz E3 Fuarında Temsil Edildi Hardware Plus – HWP – Teknoloji, Ürün İnceleme, İnternet, Sosyal Medya, Popüler Teknoloji ve Videolar ilk ortaya çıktı.

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER