Karne Hediyesi İçin Casper’dan İki Seçenek: Via S7 ve Nirvana C700

0
37

Casper

Kuruluşunun 25. yılını kutlayan Casper’ın teknolojik ürün yelpazesi karne hediyesi alacaklara çok güzel seçenekler sunuyor. Casper Via S7, bir fiyat-performans ürünü olarak dikkat çekiyor. Öğrencilerin hem ödevlerini yapmasını hem de keyifli bir şekilde vakit geçirmesini sağlayan Casper Nirvana C700 dizüstü bilgisayar ebeveynlerin tercih edeceği bir ürün.

25. yılını kutlayan Türkiye’nin teknoloji markası Casper, sunduğu ürünlerle öğrencilerin yaz tatilini daha güzel bir hale getiriyor. Karne hediyesi olarak tercih edilebilecek olan Casper Via S7 tablet; Intel Atom işlemciye, 16 GB depolama kapasitesine ve 7 inçlik bir ekrana sahip ve uygun fiyatıyla ön plana çıkıyor. Casper Via S7, 3G desteği de barındırıyor ve böylece her yerde mobil bağlantı aracılığıyla internet erişimi sunuyor. Tablette Wi-Fi, Bluetooth ve GPS gibi özellikler de bulunuyor

Casper Nirvana C700 dizüstü bilgisayar da çok iyi bir karne hediyesi olabilir. Nirvana C700’ün Intel Core i5 ve i7 işlemci kullanan iki farklı modeli bulunuyor. Windows 10 Home işletim sistemi barındıran bilgisayar; 15.6 inç büyüklüğündeki ekran, alüminyum alaşımlı iç gövde, kristal ses teknolojisi bulundurmasının yanı sıra 1 TB’lık bir sabit disk ile birlikte geliyor. Öğrencilerin bütün ihtiyaçlarını karşılayabilecek bir bilgisayar olan Nirvana C700, oyun oynamak isteyen öğrenciler için yine GeForce 840M veya GeForce 940M ekran kartı ile alınabiliyor. Kısacası öğrenciler, Casper Nirvana C700’ü hem okul hem de eğlence amacıyla rahatlıkla kullanılabilirler.

Sonrası Karne Hediyesi İçin Casper’dan İki Seçenek: Via S7 ve Nirvana C700 Hardware Plus – HWP – Teknoloji, Ürün İnceleme, İnternet, Sosyal Medya, Popüler Teknoloji ve Videolar ilk ortaya çıktı.

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER