iPhone 7’de kulaklık girişi olacak mı?

0
18

iPhone 7'de kulaklık girişi olacak mı?

Yeni iPhone'la alakalı iddialar her geçen gün biraz daha kafa karıştırmaya devam ediyor. Önceki söylentilerin aksine esen yeni spekülasyon rüzgarı esiyor.

Geçtiğimiz hafta sözde Foxconn içinden bir kaynak, önceki sızıntı ve iddiaların aksine, teknik sorunlardan dolayı iPhone 7 Plus/Pro'da çift kameranın olmayacağını ileri sürdü. Şimdi de eski iddiaları yalanlayan yeni kanıtlar ortaya çıktı.

Hatırlarsanız birkaç hafta önce isimsiz bir Çinli kulaklık üreticisi, Lightning portuna bağlanan 3.5 mm'lik girişe sahip aparatını tanıtmıştı. Şimdi de Rock Fix isimli Çinli telefon tamir şirketi, sözde yeni iPhone'larla alakalı bazı bileşenlerin fotoğraflarını paylaştı. Lightning kablosunun montaj kısmında önceki söylenenlerin aksine kendisine bağlı kulaklık girişi var.

Rock Fix'in paylaştığı diğer fotoğraflarda çift sim kart tepsisi, 256GB'lık SanDisk hafıza çipi ve çift kamera modülü yer alıyor. Bir yanda çift kamera modülü fotoğrafı, diğer yanda ise Foxconn içinden gelen bilgi, ikisi de birbirine zıt iddialar. Birçok analiste göre iPhone 7 Plus'ta çift kamera olacak.

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER