HP’den kurumsal yazıcılara mobilite ve üretkenlik katan yeni çözümler

0
19

HP’den kurumsal yazıcılara mobilite ve üretkenlik katan yeni çözümler

Yeni ve renkli DeskJet’ler şık tasarımla yüksek işlevselliği çok uygun fiyata sunuyor.

HP, stile ve her zaman, her yerden bağlantı kurmaya önem veren tüketicilere yönelik yeni nesil DeskJet All-in-One (AiO) yazıcısını gün yüzüne çıkardı. İnternetin ve sosyal ağların yaygınlaştığı son 20 yıl içerisinde doğan ve bu nedenle "dijital yerli" olarak adlandırılan kuşağın Facebook, Instagram ve diğer sosyal ağlar üzerinden baskı alma ihtiyaçlarına yönelik olarak yeniden tasarlanan HP DeskJet 3775 ve 3785 beyaz ve su yeşili renk seçenekleriyle kendi sınıflarındaki diğer tüm inkjet all-in-one yazıcıların yarısı kadar boyuta sahip olmalarına rağmen, dayanıklı baskı, tarama ve kopyalama becerilerini kolay mobil kurulum ve özelliklerle bir araya getiriyorlar. Üstelik tüm bunları 77 USD gibi uygun bir fiyatla sunuyor.

Kısa bir süre önce TIME Magazine tarafından Tüm Zamanların En Etkili 50 Cihazı listesinde gösterilen, yeni tasarlanmış bu DeskJet, akıllı telefon ya da tabletten olabilecek en kolay şekilde baskı alma deneyimini sunuyor. HP DeskJet 3775 ve 3785 yalnızca alanı en iyi şekilde kullanmakla kalmıyor, bulunduğu alana göz alıcı ve capcanlı rengiyle enerji de katıyor. HP Türkiye Baskı Sistemleri Kategori Müdürü Serkan Bayır, şu açıklamayı yapıyor: "Tüketiciler, kendi yaşam tarzlarına uyan ve onların diledikleri yerde bağlantılı, sosyal ve üretken kalmalarını sağlayan kablosuz cihazlar istiyor. HP'nin yeni DeskJet'i tüketicilere yönelik geleneksel baskı deneyimini yenilikçi ve eğlenceli tasarımı ve her türlü cihaz ya da sosyal ağdan sezgisel mobil bağlantı özellikleriyle bambaşka bir noktaya taşıyarak dönüştürüyor."

HP ayrıca tüm dünyadaki tüketicilere, dünyanın en küçük ev tipi yazıcısından dünyanın en büyük baskı makinelerine kadar, en geniş dijital baskı çözümleri portföyünü sunarak fotoğraflar ve belgelerden paketleme ve yapı malzemelerine kadar basılı ürünlerin her çeşitine ulaşma imkânı tanıyor.

HP geçtiğimiz günlerde gerçekleştirilen Drupa 2016 etkinliğinde inovasyon, hız, performans ve dijital baskı gücünü vurgulayan 50'den fazla dijital baskı çözümünü gözler önüne seriyor.

Telefondan kolay baskı

HP All-in-One Remote ve OS çözümleri sayesinde mobil bir cihaza yazıcı kurup baskı almak her zamankinden daha kolay oluyor . Ücretsiz uygulama kullanıcılara baskı ve kopyalama gibi kilit öneme sahip işlevleri Apple, Android and Windows cihazlarının da aralarında bulunduğu çoğu akıllı telefon ve tabletten gerçekleştirme imkânı tanıyor. Kullanıcılar Wi-Fi Direct, kullanarak mobil cihazlarından anında baskı almaya başlayabiliyor ve yazıcılarına herhangi bir ağa gereksinim olmadan erişebiliyor.

Ücretsiz HP Social Media Snapshots ile kullanıcılar Facebook, Instagram ve Flickr gibi sosyal ağlar üzerinde fotoğraf tasarlayabilir, paylaşabilir ve basabilirler. Aynı işlemi doğrudan telefonun fotoğraflar klasöründen de gerçekleştirebilirler. HP ayrıca, Social Media Snapshots uygulamalasına uygun olarak tasarkanan, eğlenceli 4×5 yapışkan fotoğraf kağıdını kullanabilir yatak odalarını, dolaplarını süsleyebilir ya da tasarladıkları fotoğrafları sevdikleriyle paylaşabilirler. Facebook Messenger kullanıcıları HP Printbot kullanarak bir Facebook Messenger diyaloğundaki içeriği kolaylıkla basabiliyorlar. Tüm bunlara ek olarak bot, kullanıcıların yazıcı eklemelerini, yazıcının hafızasından baskı almayı ve sarf malzeme siparişi vermelerini sağlayarak fotoğraf ve belge basımı deneyimini kolaylaştırıyor.

Tavsiye Edilen Tüketici Fiyatı: KDV dahil 77 USD

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER