Çift kameralı iPhone 7 Plus’ın yeni görseli sızdı

0
27

Çift kameralı iPhone 7 Plus'ın yeni görseli sızdı

iPhone 7'nin büyük kardeşi hakkında daha fazla detay ortaya çıktı. İşte son iddialar…

Sızıntı şemalara ve önceki dedikodulara bakarsak, iPhone 7 Plus (Pro olarak da adlandırılıyor) çift kameraya sahip ilk iPhone modeli olacak. Ancak yakın zamanda Foxconn'un içinden olduğu söylenen bir kaynak, teknik sorunlardan dolayı dual kameranın iPhone 7 Plus modelinde olmayacağını ileri sürmüştü. Şimdi bu iddiayı yalanlayan sızıntı fotoğraf var.

Showbox App Download web sitesinin iPhone 7 Plus'a ait olduğunu iddia ettiği fotoğrafta, arka çift kamera olduğu görülüyor. Site kaynağın Çin'den olduğunu söyledi.

Raporda ayrıca Smart Connector (SC) bağlatısının kablosuz şarj özelliği sunabileceğinden bahsedilmiş. Mayıs ayında yayınlanan başka bir raporda iPhone 7 Plus'a özel, SC bağlantısını kullanan yeni bir akıllı kılıfın olabileceği ileri sürülmüştü. Son olarak telefonda 3500 mAh kapasiteli pil olacağı iddia ediliyor. Sonuç olarak bu spekülasyonları, sızıntıları doğrulamanın herhangi bir yolu yok. Geçtiğimiz günlerde iPhone 7'ye ait olduğu söylenen bir görsel sahte çıkmıştı. Yeni gelişmeler oldukça sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER