Adanalı ünlü “gaspçı” reklam yıldızı mı oldu?

0
19

Adanalı ünlü

Son zamanların en çok ses getiren videolarından birine imza atan "ünlü" Adanalı gaspçı TeknoSA reklam afişinde göründü. Peki bu afiş gerçek mi?

Adana'da bir çocuğu tehdit ederek 5 lirasını gasp eden, ancak adliyeye sevk edilirken dua kitabı sattığını söyleyerek sosyal medya fenomen olan Hüseyin'in popülerliği sürüyor. Son olarak internette dolaşan bir görüntüye göre Hüseyin, Teknosa reklamında boy gösteriyor.

İnternette hızla yayılan bir görselde görünen Hüseyin'in bulunduğu afişte, "Kırılmaz mı cam? Gorilla dört mü Glass? Aha Reeder'a sor" yazıyor. Yani Hüseyin'in ünlü videosundaki sözlere göndermelerde bulunuluyor.

40 bin TL aldığı iddia ediliyor

Öte yandan Hüseyin'in bu reklam karşılığında Teknosa'dan 40 bin TL aldığı iddia ediliyor.

Bu fotoğrafın Photoshop olabileceği ihtimalini ve gerçek olmayabileceği ihtimalini de unutmayalım. TeknoSA'dan konuyla ilgili gelecek açıklamayı sizlere aktaracağız.

Reeder'dan açıklama geldi

Reeder, konuyla ilgili açıklama yaparak ilgili görselin Reeder ve TeknoSA ile alakası bulunmadığını belirtti.

Konuyla ilgili yapılan resmi açıklama şu şekilde;

"Kamuoyuna Önemli Duyuru;

Son günlerde sosyal medya üzerinden paylaşılan reeder telefon görseli üzerinden asılsız iddialar öne sürülmüştür.

Sosyal medyada ve mağazada kullanılan görseller, firma çalışanlarımızın da fikrini almak adına, ortak bir platform üzerinden paylaşılmaktadır. Dijital ajansımız yeni konseptimiz olarak, sosyal medya kalıpları üzerinden bir kampanya önermiştir. Bahsi geçen görsel, dijital ajansımız tarafından sosyal medya konseptimiz dışında, espri amaçlı yapılıp, ortak platformumuzda paylaşılmıştır. Basılması onaylanan görsellerin dışında olan bu tasarım, bir personelimiz tarafından bilgimiz dışında bu platformdan alınarak, saha kullanımları için kendilerinde bulunan logo taslağına oturtularak, mağaza içi standlara yerleştirilmiştir.

İnternette dolaşan bu asılsız iddianın iş ortağımız ve bizimle hiçbir ilgisi yoktur.

Bu duruma sebebiyet veren çalışanımıza karşı, tutumundan ötürü gerekli aksiyonlar alınmıştır.

Kamuoyunda oluşan bu spekülasyonlardan dolayı iş ortağımız ve tasarımda görseli kullanılmasından dolayı olumsuz yorumlara maruz kalan Hüseyin T'den özür dileriz."

Bu reklam kampanyası hakkında siz ne düşünüyorsunuz? Düşüncenizi aşağıdaki yorum alanına yazabilirsiniz.

İşte Hüseyin'in ünlü olmasını sağlayan o video;

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER