Samsung Sanal Gerçeklik Tırı İstanbul’da

0
33

Samsung Sanal Gerçeklik Tırı İstanbul'da

Türkiye’nin dört bir yanındaki tüm teknoloji meraklılarını Gear VR 4 boyutlu sanal gerçeklik sineması ile buluşturacak Samsung Sanal Gerçeklik Tırı, ilk durağında büyük ilgiyle karşılandı.

Samsung, akıllı telefonun ötesine geçen mobil deneyimin sınırlarını zorlamaya devam ediyor. Kullanıcıları maceranın tam ortasında hissettiren Gear VR teknolojisi ile Samsung, 2016 yılı yaz ayları boyunca çok özel bir deneyimi Türkiye'nin 15 şehrinde tüketicilere ulaştıracak. 17-19 Haziran tarihinde ilk olarak Kanyon AVM'de İstanbullularla buluşan Sanal Gerçeklik Tırı ile aslı Los Angeles'ta bulunan SixFlags Magic Mountain roller coaster heyecanı 15 binin üzerinde İstanbullu ile buluştu.

24-26 Haziran'da da Kanyon AVM önünde ziyaretçilerini bekleyen Sanal Gerçeklik Tırı, Anadolu'daki duraklarına uğramak üzere yola çıkacak.

Samsung Electronics Türkiye Pazarlama Müdürü Tolga Erdem, "İstanbul'da ilk 3 günde gördüğümüz ilgiden dolayı çok memnunuz. Anadolu'nun birçok şehrine uğrayacak Samsung Sanal Gerçeklik Tırı, en son teknolojilere ilgisini yakından bildiğimiz halkımızla buluşmaya devam edecek. Dünyanın en özel eğlencelerinden birini Gear VR deneyimiyle tüm Türkiye'ye taşımanın gururunu yaşıyoruz. Tüm teknoloji meraklılarını Gear VR deneyiminin yanı sıra GalaxyS7 serisinin üstün performansına da tanık olabileceği bu eğlenceli yolculuğa davet ediyoruz" dedi.

Hayallerin ötesinde

Kullanıcıları aksiyonun tam ortasında hissettiren Gear VR; yüzlerce oyun, uygulama ve filmi içeren geniş içeriğiyle tüketiciye eşsiz bir sanal gerçeklik deneyimi sunuyor. Üçüncü nesil Gear VR sanal gerçeklik gözlüğü SamsungGalaxy S7, GalaxyS7 edge, GalaxyS6, GalaxyS6 edge ve GalaxyNote5 ile kullanılabiliyor.

318 gram ağırlığındaki üçüncü nesil Gear VR, önceki modellerden yüzde 19 daha hafif olmasıyla dikkat çekiyor. Daha geniş bir arayüz ve touchpad ile sunulan ürün, kullanıcıya daha kolay kullanma imkanı da sağlıyor.

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER