İddia: Apple yeni cihaz üstünde çalışıyor!

0
12

İddia: Apple yeni cihaz üstünde çalışıyor!

Apple'ın yeni ürünü nedir? Eylülde tanıtılacak mı?

27 inç'lik Thunderbolt Display'in üretilmeyeceği Apple tarafından açıklanmıştı. Elde kalan stoklar ise Apple.com, perakende ve yetkili satıcılar tarafından eritilecek. Bu gelişmeyle birlikte yeni Thunderbolt Display'in geleceği yönündeki iddialar tekrar hortladı. BuzzFeed News'in Genel Yayın Editörü olan John Paczkowski, isimsiz kaynaklara dayanarak Apple'ın entegre grafik işlemcisi olan yepyeni bir ekran geliştirdiğini iddia etti.

Diğer yandan Apple'ın harici ekran pazarından tamamen çıktığına dair bir takım spekülasyonlar da var. Geçtiğimiz günlerde TechCrunch'a konuşan bir Apple sözcüsü, Mac kullanıcılarının 3. parti harika seçeneklere sahip olduğu söylemişti. Bu açıklama, demin bahsettiğimiz pazardan çekilme söylentilerini körükledi.

Paczkowski derin bağlantıları ve ilişkileri olan bir gazeteci. İddiaları es geçilemez. Ne olursa olsun şimdilik ortada birbirinin tam tersi dedikodular var. Apple'ın ise ne yapacağı halen belirsiz. Belki eylül ayındaki iPhone etkinliğinde Thunderboly Display'in akıbetini öğrenebiliriz.

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER