Canlı Yayında Project Ara ve Modüler Telefonları Konuşacağız

0
11

Project Ara Canlı Yayın

Modüler telefon konusu birkaç yıldır Project Ara sayesinde gündemde. Bununla birlikte uzun süredir projenin hayata geçmesi bekleniyordu ve geçtiğimiz mayıs ayında gerçekleştirilen Google I/O 2016’da, 2013 yılında ilk çalışmalarına başlanan Project Ara’nın geliştirici kitinin 2016 yılının sonbaharında, son kullanıcı sürümünün ise 2017 yılında piyasaya sürüleceği açıklandı.

Biz de Youtube üzerinden gerçekleştireceğimiz canlı yayında, Google’ın bu yenilikçi projesi kapsamında Project Ara’nın tam olarak ne olduğundan, nasıl ortaya çıktığından ve neler vadettiğinden bahsedeceğiz. Bununla birlikte Project Ara’dan yola çıkarak genel anlamda modüler telefon konsepti hakkında da konuşacağız. Modüler telefonları konuşurken tabii ki LG’nin modüler olarak lanse ettiği son amiral gemisi LG G5’e de değinmeyi ihmal etmeyeceğiz. Ayrıca Project Ara ve modüler telefonlar ile ilgili soracağınız soruları cevaplayacağız ve yorumlarınızı değerlendireceğiz.

Bugün saat 15.00’te gerçekleştireceğimiz Youtube canlı yayını aşağıdan izleyebilirsiniz.

Eğer görüntüleyemiyorsanız buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz

Sonrası Canlı Yayında Project Ara ve Modüler Telefonları Konuşacağız Hardware Plus – HWP – Teknoloji, Ürün İnceleme, İnternet, Sosyal Medya, Popüler Teknoloji ve Videolar ilk ortaya çıktı.

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER