Girişim Savaşçılarına Katılın

0
12

maxresdefault copy

1 Ağustos tarihinde İzmir Depark’ta (Dokuz Eylül Teknoloji Geliştirme Merkezi) 11’incisi düzenlenecek olan girişim savaşçısı eğitiminin ana sponsoru Radore. Radore, “start-up’ın halinden start-up anlar” diyerek kendileri de bu yollardan geçtikleri için yeni girişimcilere sonuna kadar destek verdiklerini belirtiyorlar.

Girişim Savaşçısı Programı 36 mentor, 80 uygulama ve 120 dersten oluşuyor. 21 gün sürecek kamp için katılım 20 kişilik kontenjan ile sınırlı tutuluyor. 2013 yılında özel bir çalışma ile geliştirilen program İstanbul’da hafta sonları sunuluyordu ancak İzmir’den gelen yoğun istek üzerine bu kez sağlam bir şey yapılmak istenmiş ve yatılı bir kamp olarak bomba isimler ile muhteşem bir eğitim olacak.

Program dahilinde iş fikriniz olmasa bile yeni fikir geliştirerek kendi işinizi kurabilecek donanıma sahip olacaksınız. Radore “İş kurma sürecinde start-up’ın halinden, işe start-up başlayan anlar dedik ve tüm start-up’lar için özel bir paket oluşturduk. Kendi deneyimlerimizden yola çıkarak hazırladığımız Radore Start-up Pack ile yıllık değeri 60.000 USD olan hizmetlerden ücretsiz yararlanabilirsiniz” dedi ve girişimcilere verdiği tam desteği ortaya koydu.

Sonrası Girişim Savaşçılarına Katılın Hardware Plus – HWP – Teknoloji, Ürün İnceleme, İnternet, Sosyal Medya, Popüler Teknoloji ve Videolar ilk ortaya çıktı.

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER