Huawei’nin Yeni Telefonunun Çıkış Tarihi Belli Oldu

0
13

Huawei

Huawei, eylül ayının hemen başında yeni bir üst seviye telefon duyurmaya hazırlanıyor. Bununla birlikte bu telefonun Huawei Mate 9 olabileceği söyleniyor.

Türkiye’de henüz satışa sunulan amiral gemisi Huawei P9 ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Huawei’nin yeni üst seviye telefonunu tanıtacağı tarih belli oldu. Huawei, yurt dışı basınına IFA 2016’dan bir önceki gün yani 1 Eylül’de, Berlin’de gerçekleşecek bir etkinlikle ilgili davetiyeler yolladı.

Huawei’nin duyuracağı telefonla ilgili herhangi bir bilgi olmasa da bu yeni telefonun, geçtiğimiz yıl piyasaya sürülen Huawei Mate 8’in yerine gelecek Huawei Mate 9 olabilir. Huawei, Mate 8’i geçtiğimiz yılın kasım ayında çıkarmıştı. Bu yıl, bu tarihin öne alınmasının sebebi ise Huawei’nin yeni telefonunu, Samsung’un 2 Ağustos’ta tanıtacağı Galaxy Note 5 ile rekabete sokmak istemesi olabilir. Bununla birlikte Huawei, Apple’ın yeni iPhone 7 serisi duyurulmadan önce, en azından bir süre ilginin kendi telefonları üzerinde kalmasını istiyor olabilir.

Ayrıca Huawei’nin temmuz ayının başında tanıtacağı Honor 8 ile ilgili de yeni gelişmeler var. Bununla ilgili haberimizi de buradan okuyabilirsiniz.

Sonrası Huawei’nin Yeni Telefonunun Çıkış Tarihi Belli Oldu Hardware Plus – HWP – Teknoloji, Ürün İnceleme, İnternet, Sosyal Medya, Popüler Teknoloji ve Videolar ilk ortaya çıktı.

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER