Dünyanın en hızlı microSD kartı

0
9

Dünyanın en hızlı microSD kartı

Western Digital, yeni microSD kartlarını resmen duyurdu.

Western Digital sınıfında dünyanın en hızlı microSD kartı olan, yeni 256 GB SanDisk Extreme microSDXC UHS-I kartın da içerisinde olduğu, yeni microSD kartlarını duyurdu. Yeni kartlar arasında genel tüketiciler için optimize edilmiş ilk 256 GB kartın Premium Edition sürümü olan 256 GB SanDisk Ultra microSDXC UHS-I kart da yer alıyor. Bu yeni ürünler; akıllı telefon, insansız hava aracı ve aksiyon kameraları ve daha birçok cihaz ile uyumlu.

256GB SanDisk Extreme microSDXC UHS-I kart, 100MB/s'ye varan hız sunarak kullanıcılara büyük dosyalarının transferinde zaman kazandırırken, aynı zamanda hızlı fotoğraf çekimi için 90MB/s'ye varan yazma hızına sahip. Kullanıcılar yaklaşık 14 saatlik bir 4K UHD videoyu karta kaydedebilir.

256GB SanDisk Ultra microSDXC UHS-I kart Premium Edition, Android tabanlı akıllı telefon ve tablet kullanıcıları için. Bu yeni kart, 24 saatten daha uzun Full HD video depolayabiliyor ve 95MB/s'ye varan hızda transfer imkanı sunuyor. Bu hız ile kullanıcılar, yaklaşık 1.200 fotoğrafı sadece bir dakika içerisinde transfer edebilir.

Yeni SanDisk microSD kartlar suya, sıcaklığa, şoka ve X-ışınına karşı dayanıklı olup Android için geliştirilen SanDisk Memory Zone uygulamasıyla da uyumlu. Böylece kullanıcılar, içerikleri kolaylıkla cihazlarına yedekleyip, yönetebilir. Uygulama Google Play'den indiriliyor.

256GB SanDisk Ultra microSDXC UHS-I kart Premium Edition, 2016 yılının Ağustos ayında dünya genelinde satışa sunulacak olup tavsiye edilen satış fiyatı 149,99 dolar. 256GB SanDisk Extreme microSDXC UHS-I kart ise 2016 yılının 4. çeyreğinde dünya genelinde satılacak olup tavsiye edilen satış fiyatı 199,99 dolar.

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER