Radore Yedekleme Servisleri ile Verilerinizi Güvende Tutun

0
13

Radore

Radore’nin yedekleme servisleri, vRanger Pro yazılımı aracılığıyla mümkün olan en yüksek performansı sağlıyor.

Firmalar için mevcut verilerin tekrar erişilebilecek şekilde saklanması ve güvenliği, büyük önem teşkil ediyor. Radore Yedekleme Servisleri, fiziksel ve R-Cloud sunucuları aracılığıyla dijital operasyonları emniyete alıyor.

Windows, Linux ve ESXi tabanlı işletim sistemleri kullanan fiziksel ve R-Cloud sunucuları için tasarlanan Radore Yedekleme Servisleri, veri tekilleştirme (deduplication) ve sıkıştırma (compression) teknolojileriyle verileri %90 oranında sıkıştırıyor ve bu sayede yüksek verim sağlanıyor. Uygulama süresi de 20 Gbps hıza çıkabilen yedekleme networkleriyle önemli bir ölçüde azalıyor. Radore Yedekleme Servisleri, vRanger Pro yazılımı sayesinde mümkün olan en yüksek performansı sunarken Linux işletim sistemi kullanan sunucularda ise R1Soft yazılımı kullanılıyor.

Tüm yedekleme işlemlerinin sonuçları otomatik bir şekilde Radore Operasyon Merkezi’ne gönderilirken yedekleme altyapısında veya yedekleme sırasında bir sorun meydana gelirse Radore’nin uzman ekibi soruna anında el atıyor.

Sonrası Radore Yedekleme Servisleri ile Verilerinizi Güvende Tutun Hardware Plus – HWP – Teknoloji, Ürün İnceleme, İnternet, Sosyal Medya, Popüler Teknoloji ve Videolar ilk ortaya çıktı.

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER