Galaxy S7 kullanıcısına çirkin mi diyor?

0
11

Galaxy S7 kullanıcısına çirkin mi diyor?

Kullanıcılar Samsung'a tepkili. Verilen bilgilere göre Galaxy S7 bazı kullanıcılarda filtreli geliyor. S7 kullanıcısına çirkin mi demek istiyor?

İngiliz yazar ve blogger olan Mel Wells'in Instagram paylaşımı sosyal medyayı salladı. Wells'in iddiasına göre yeni satın aldığı Galaxy S7'nin kamerası özçekim çekerken herhangi bir ayar yapılmamasına rağmen otomatik olarak yüzdeki pürüzleri ortadan kaldıran filtreli moda geçti.

Bunu fark eden Wells, bu durumu kinayeli bir şekilde Instagram'dan paylaştı. "Güvenoyu" için Samsung'a teşekkür eden kullanıcı, arkadaşlarının çillerini ve yüzündeki "kusurları" görmesinin daha doğru olacağını söyledi. Ayrıca diğer arkadaşlarına bu olayın üzerine Samsung yerine iPhone tavsiyesi verdi.(iPhone'un da aynı şeyi yapmadığı umarak)

Tepki gecikmedi

Bu paylaşımın ardından kullanıcılar Samsung'a tepki yağdırdı. Bu ayarın "varsayılan" olarak gelmiş olması, Samsung'un Wells'e "çirkin" yakıştırması yaptığı şeklinde yorumlandı. Aşağıda Wells'in paylaşımını görebilirsiniz. Konuyla ilgili Samsung'dan bir açıklama gelmediğini belirtelim.

Bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz?

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER