Harry Potter hayranlarına müjde!

0
17

Harry Potter hayranlarına müjde!

Yeni bir üçleme için çalışmalar son hızıyla sürüyor. Harry Potter'ın büyülü dünyasında daha birçok macera bizi bekliyor.

Harry Potter'ın beyazperdedeki macerası son hızıyla sürüyor. Ana seri tamamlandıktan sonra şimdi de sırada destekleyici filmler var. Warner Bros. tarafından finanse edilen Fantastic Beasts and Where to Find Them, 18 Kasım 2016 itibarıyla vizyonda yerini alacak. Senaryosu J.K. Rowling tarafından yazılan ve yönetmen koltuğunda son 4 Harry Potter filmini de yöneten David Yates'in oturduğu film, ilk Harry Potter filminin 70 yıl öncesini konu alıyor.

Warner Bros.'tan daha önce gelen bilgiler, Fantastic Beasts and Where to Find Them'in de yeni bir üçleme olarak hazırlanacağıydı. İlk film tamamlandı ve görünüşe göre şimdiden ikinci film için de ciddi çalışmalar yapılmış.

David Yates, geçtiğimiz günlerde yeni filmi The Legend of Tarzan'ın Londra prömiyerinde bir röportaj verdi ve Fantastic Beasts and Where to Find Them 2 hakkında konuştu. 2018'de gelmesi beklenen filmin senaryosu J.K. Rowling tarafından yazılmış bile ve oldukça güzel düşünceler varmış. Bu filmin de çekimlerinin yakında başlaması planlanıyor.

Harry Potter oyuncularının şimdiki ve önceki halleri

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER