Samsung Galaxy Note 7 Göründü

0
17

Samsung Galaxy Note 7

Samsung’un 2 Ağustos’ta tanıtacağı yeni telefonu Galaxy Note 7’nin görselleri ortaya çıktı. Görselleri paylaşan kişi ise çok tanıdık.

Geçtiğimiz günlerde, akıllı telefonlarla ilgili sızıntı bilgileri paylaşan ve Twitter’daki kullanıcı adı @evleaks olan Evan Blass, Samsung Galaxy Note 7’nin teknik özelliklerini paylaşmıştı ve biz de bu bilgilere yer vermiştik. Şimdi de yine Evan Blass’ten Galaxy Note 7 ile ilgili yeni bir paylaşım geldi.

Blass’ın bu seferki paylaştığı şey ise telefonun görselleriydi. Görsellerden anlaşıldığı üzere Samsung Galaxy Note 7; siyah oniks, mavi mercan ve gümüş titanyum olmak üzere üç farklı renk seçeneğiyle kullanıcılara sunulacak.

Samsung Galaxy Note 7 5 Samsung Galaxy Note 7 4 Samsung Galaxy Note 7 3

Samsung Galaxy Note 7 Özellikleri

Samsung’un yeni akıllı telefonuyla ilgili daha önceki bilgilere değinecek olursak; telefonun 5,7 inç boyutunda Quad HD Super AMOLED çift edge kenarlı ekran, 6 GB RAM, 64 GB dahili depolama alanı, 4000 mAh kapasiteli batarya, 12 MP arka kamera, 5 MP ön kamera ve iris tarayıcısı ile gelmesi bekleniyor. Bunlarla birlikte, Galaxy Note 7’nin Exynos mu, yoksa Snapdragon mu kullanacağına dair herhangi bir bilgi yok. Ancak Samsung’un Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge’te de yaptığı gibi belli bölgelerde Exynos’lu modeli, belli bölgelerde ise Snapdragon’lu modeli satışa sunması olası gibi görünüyor.

Samsung Galaxy Note 7 2

Samsung Galaxy Note 7

Sonrası Samsung Galaxy Note 7 Göründü Hardware Plus – HWP – Teknoloji, Ürün İnceleme, İnternet, Sosyal Medya, Popüler Teknoloji ve Videolar ilk ortaya çıktı.

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER