Samsung Galaxy On5’in Özellikleri Ortaya Çıktı

0
18

Samsun Galaxy On5

Samsung, uygun fiyatlı telefonları Galaxy On5 ve Galaxy On7’nin 2016 modellerini piyasaya sürmeye hazırlanırken telefonlarla ilgili yeni bilgiler de gelmeye devam ediyor.

Samsung, geçtiğimiz yıl Galaxy On5 ve Galaxy On7 adlı ve uygun fiyatlı akıllı telefonları piyasaya sürmüştü. Şimdi ise şirketin bu telefonların 2016 modellerini piyasaya sürmeye hazırlandığı biliniyor. Biz cihazların tanıtılmasını beklerken Samsung Galaxy On5’in teknik özellikleri Geekbench’in internet sitesinde paylaşıldı.

Sitede paylaşılan bilgilere göre telefonun model numarası SM-G570F olarak görünüyor. Telefonun dört çekirdekli ve 1,38 GHz Exynos 7570 yonga setiyle piyasaya sürülmesi bekleniyor. Samsung Galaxy On5 ile ilgili diğer paylaşılan özelliklere göre cihazın bellek miktarı 2 GB olacak ve cihaz, Android Marshmallow ile birlikte gelecek. Samsung’un uygun fiyatlı yeni akıllı telefonuyla ilgili şimdilik bilinenler bu kadarla kısıtlı.

Samsung Galaxy On5’in özellikleriyle ilgili olarak Geekbench’in internet sitesinde paylaşılan bilgilere aşağıdaki görselden göz atabilirsiniz.

Samsung Galaxy On5 Geekbench

Sonrası Samsung Galaxy On5’in Özellikleri Ortaya Çıktı Hardware Plus – HWP – Teknoloji, Ürün İnceleme, İnternet, Sosyal Medya, Popüler Teknoloji ve Videolar ilk ortaya çıktı.

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER